האם כדאי לצלם דירה ריקה? איך לצלם ואיך לשפר את התמונות?

אתם רוצים למכור דירה/בית אבל הוא כרגע ריק. וכידוע צילומים של חללים ריקים נראים פחות טוב מחדרים מעוצבים. אז מה ניתן לעשות? על זה נדבר היום.

קרדיט: את התמונה הראשית צילמתי עבור טלילה בן זאב ודלתות אלון.

תוכן עניינים

האם כדאי לצלם דירה ריקה?

בעבר הייתי אומר שבחלק גדול מהמקרים לא כדאי לצלם דירה ריקה. הרי חללים מעוצבים נראים הרבה יותר טוב. אם למשל נסתכל על קטלוג של איקאה, נראה שלא מוכרים לנו רהיטים, אלה עיצוב וסגנון חיים.

אבל היום, בזכות התפתחות טכנולוגיות Virtual Staging יש מענה לבעיה זו. לפני שנדבר על פתרון טכנולוגי זה, נזכיר את נושא הצילום.

טיפים לצילום דירה

בעבר כתבתי את המאמר: צילום דירה למכירה ולהשכרה – טיפים והמלצות. לכן פה אני לא אתייחס לטכניקות צילום. קראו את המאמר בקישור לטיפים לצילום דירה.

ביום וירטואלי (Virtual Staging) – איך משפרים צילומים של חללים ריקים?

חברת Apply Design מתעסקת ב-Virtual Staging. הם מאפשרים להעלות תמונות של חדרים ריקים ובעזרת התוכנה שלהם (הכל מתבצע דרך הדפדפן) להוסיף ריהוט ואביזרים. הנה סרטון הדגמה:

אחד היתרונות של התוכנה זו, הוא סטים של רהיטים ואביזרים שהולכים ביחד. למשל, אתם יכולים לבחור סט לעיצוב סלון, ולהוסיף את מתוך הסט את הדברים הרצויים. והתוצאה תיראה כאילו עבדתם עם מעצב/ת פנים.

מבין מספר חברות Virtual Staging שנבדקו, חברת Apply Design סיפקה את התוצאות שנראות הכי קרובות למציאות וגם המחיר שלהם די זול (7-10$ לצילום תלוי בתוכנית).

אז פעם הבאה כאשר אתם מצלמים דירה/בית ריק, תדעו שיש לכם אפשרות לקחת את הצילומים צעד אחד קדימה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *